ALBIXON BOX - DALLAS CLEAR B 5,2 x 8,6 x 0,85 m - Silver Elox

ALBIXON BOX - DALLAS CLEAR B 5,2 x 8,6 x 0,85 m - Silver EloxALBIXON BOX - DALLAS CLEAR B 5,2 x 8,6 x 0,85 m - Silver Elox

Obrázky produktu ALBIXON BOX - DALLAS CLEAR B 5,2 x 8,6 x 0,85 m - Silver Elox


Toto stredne vysoké zastrešenie ALBIXON v striebornom prevedení Silver Elox s čírymi polykarbonátovými doskami v sebe snúbi eleganciu a skvelú funkčnosť. Jeho zaoblené strany a plochá stredná časť vytvára pôsobivý vnútorný priestor, a to pri zachovaní minimálnych vonkajších rozmerov. Maximálna plocha, ktorú prevede nie boxu Dallas B zastreší je 4,6 x 8,5 m. Pre zmontovanie stavebnice si pripravte dva až tri pomocníkov a minimálne tri hodiny času.
Cena: 6 352,00 € s DPH
Dostupnosť: na objednanie vo výrobe

Podrobnosti
Krytina -                                   kompaktný číry polykarbonát 4 mm
Farba profilov -                        SILVER ELOX
Doba montáže                         cca 4 h / 3 os
Maximálna zastrešená plocha 464 x 850 cm

Prečo ALBIXON BOX
-Viac ako 800 zastrešenia skladom pripravené na odoslanie
-Jednoduchá doprava
-Rýchlosť dodanie v rádoch dní
-Detailný návod krok za krokom, podľa ktorého si zvládne zastrešenie zložiť úplne každý

Obsah balenia ALBIXON BOX
-Profily modulov zastrešenia
-Štvorce polykarbonátové výplne
-koľaje
-Všetok spojovací a kotviaci materiál
-Podrobný montážny návod
-Nitovacie kliešte

Odporúčame vám si na montáž ďalej pripraviť:
-Elektrické nitovacie kliešte
-vŕtačka
-gumové kladivko

 

Ideálny tvar do všetkých poveternostných podmienok
Prepojenie rafinovaných elegantných oblúkov sa triezvymi rovinami dáva zastrešenia Dallas punc špičkového modelu, v ktorom nájde zaľúbenie snáď každý. Jeho signifikantne zaoblené strany, prechádzajúca v charakteristickou plochu strednej časti, spoločne modelujú pôsobivý vnútorný priestor, a to pri zachovaní minimálnych vonkajších rozmerov. Ako už sám názov napovedá, krytinou tohto zastrešenia je číry polykarbonát, vďaka ktorému získa vaše zastrešenie punc elegancie. Sofistikovaný Dallas skrátka bude vašej záhrade pristane.

Bezpečie pre vaše deti a domácich miláčikov
Zastrešenie však nezvyšuje len teplotu vody, ale aj bezpečnosť vašich detí či domácich maznáčikov. Ak si totiž zaobstaráte k bazénu aj zastrešenie, nemusíte sa už obávať pádu vašich ratolestí do vody. Ak vás trápia vynaliezavosť vašich dietok, aj v tomto prípade môžete byť v kľude. Všetky kvalitné zastrešenia sú opatrené detskou poistkou, na ktorú je krátky aj ten najväčší nezbedník

Teplota vody v bazéne
Klimatické podmienky, ktoré v našich končinách panujú, bývajú v letných mesiacoch často nestále a v najhoršom prípade môže vďaka počasiu prázdninová atmosféra skončiť skôr, ako ste predpokladali. Okrem toho, že si budete užívať hrátky v bazéne oveľa dlhšie ako váš sused, získate zároveň aj ohrev vody zdarma. Vďaka bazénovému zastrešenie môže byť teplota vody vyššia až o 8 ° C.

Čistota
Máte strach, že zriadenie bazénu bude znamenať tiež veľa starostí a vy nebudete mať dostatok času na to, riadne sa o neho starať? Alebo vás už nebaví neustále okolo bazénu behať a vyberať z neho nečistoty či topiaci sa hmyz? Aj v tomto prípade Vám zastrešenie prinesie len samé výhody. Z veľkej časti totiž zabráni akémukoľvek padaniu nečistôt do vášho bazéna, čo zaručí vyššiu hygienickú kvalitu vody. A vy tak v súvislosti s tým ušetríte nielen čas, ale aj nemalé peniaze za bazénovú chémiu.

Úspora peňazí
Obstaranie vlastného bazéna býva často finančne náročné a každý iste ocení akýkoľvek spôsob, ako ušetriť na jeho prevádzke a zároveň neohroziť jeho životnosť a kvalitu vody. A práve v tomto smere je bazénové zastrešenie jedným z najlepších pomocníkov. Bráni nielen v prestupu UV žiarenia, vďaka čomu sa znižuje rozklad chlóru vo vode a vy tak nie ste nútení používať nadmerné množstvo bazénovej chémie, ale tiež ochráni váš bazén pred poveternostnými podmienkami a najrôznejšími nečistotami. Jeho životnosť sa tak niekoľkonásobne zvýši.

Materiál modulov
Zastrešenie je vybavené teleskopickými modulmi s dĺžkou 219 cm. Sú navrhnuté tak, aby sa dalo celé zastrešenie zložiť na dĺžku jedného modulu.
Moduly sú v tvare výseku pravidelného kruhu, klasického a funkčného dizajnu. Každý modul má štandardne dve aretácia, s bezpečnostnými ružicami, ktoré zaisťujú modul proti samovoľnému pohybu. V základnej výbave tohto produktu sú ružice neuzamykateľné, na želanie je možné vybaviť zámkom pre ešte väčšiu bezpečnosť.
Krytinu modulu tvorí kompaktný polykarbonát v hrúbke 4 mm. Tento materiál nie je náročný na údržbu a zároveň vďaka svojim termoizolačným vlastnostiam napomáha k ohrevu bazénovej vody

Farby:

Tento model je vo farebnom prevedení SILVER ELOX. Povrchovú úpravu zaisťuje najväčší prášková lakovňa v Európe s možnosťou lakovania i dekorovanie. Pri práci používame tie najmodernejšie technológie a prístroje, takže výsledok je vždy perfektný! Máme skúsený tím pracovníkov, ktorý má s práškovým lakovaním mnohoročné skúsenosti. Nielen, že vám zaručujeme skvelý výsledok našej práce, ale aj rýchlosť jej odvedenie. Prášková lakovňa ALBIXON je držiteľom certifikátu GSB International. Ide o tzv. "Pečať kvality". Neváhajte a využite našich služieb. Nebudete ľutovať.

Barva

Profily
Profily sa vyrába zo špeciálnej extrémne odolné zliatiny hliníka, horčíka a kremíka. Profily majú na bočnej strane modulu zaguľatený tvar kvôli zlepšeniu ergonómie. Na jednom module sa nachádzajú tri nosné profily. Ich rozmer je 40 x 55 mm.

Koľaje:

Pochôdzna koľaj AIR bola vyvinutá tak, aby zakrývala kotviaci materiál a zároveň bola príjemná na došľap. Rozstup 70 mm medzi modulovými kolieskami, výška koľaje 20 mm. Koľaj je opatrená povrchovou úpravou elox. Ľahko sa zapúšťa do podložia a má optimalizovaný odvod vody. U každého modelu je možné predĺžiť dĺžku zastrešenia o ľubovoľnú dĺžku koľajiska.

Koleje Air

Predĺžené koľaje:

Predĺženie koľají prináša komfort v podobe maximálneho využitia celej plochy bazéna a jeho prístupnosti zo všetkých strán

Štandardná dĺžka koľají:

Štandardné koľaje sú ideálnym riešením pre umiestnenie bazéna do menších záhrad.
Zastrešenie je vybavené koľajami na oboch stranách. Dĺžka koľají je rovnaká ako dĺžka zastrešenie. Aby ste mohli posunúť zastrešenie mimo plochu vášho bazéna, odporúčame vám kúpiť si predĺženie koľají,

Vstupy do zastrešenia:

Bočný vstup je umiestnený v najväčšom module a umožňuje pohodlný vstup do bazéna, bez toho aby sa musel celý modul či zastrešenie posúvať. Zákazník má voliteľnú možnosť umiestnenia v štyroch variantoch. Vstup má uzamykateľné madlo z vonkajšej strany z dôvodu maximálnej bezpečnosti.

Vstupy

 

Farba zastrešenie                                                       Silver Elox
výplň                                                                           Kompaktný číry polykarbonát 4 mm
Maximálna zastrešená plocha                                    464 x 850 cm
Vonkajšia šírka zastrešenie "B"                                  520 cm
Vnútorná šírka zastrešenie "A"                                   478cm
Vonkajšia výška zastrešenie "V"                                 85 cm
Vonkajšia dĺžka zastrešenie "E"                                 860 cm
typ koľajnice                                                               Air
umiestnenie koľají                                                      Na oboch stranách
predĺženie koľají                                                         na vyžiadanie

 

Počet nosných profilov na module                             3
predné obloženie                                                       Kompaktný číry polykarbonát 4 mm
Predné čelo zastrešenie                                            Odnímateľné, bez dverí
Zvýšenie spodnej hrany predného čela (cm)             9.50
zadné obloženie                                                        Kompaktný číry polykarbonát 4 mm
Zadné čelo zastrešenie                                             napevno
zámky modulu                                                           Neuzamykateľné / Uzamykateľné okrem najmenšieho modulu
Zvýšenie spodnej hrany zadného čela (cm)              9.50
Bočný vstup                                                               V najväčšom module, 4 možnosti umiestnenia
Rozmery balenia                                                       561 x 55 x 127 cm
Hmotnosť balenia:                                                    480 kg

Rozměry

 

https://www.bazeny.cz/data/blob-rename/product-ded7dc62-42ce-e511-80c3-0050568fd2cd--2f7ec9a8-23bb-e811-8106-0050568fd2cd.pdf/

https://www.bazeny.cz/data/blob-rename/product-ded7dc62-42ce-e511-80c3-0050568fd2cd--78b37382-24c1-e611-80f4-0050568fd2cd.pdf/Meno:
E-mail:
Správa:

Kontaktné údaje

Bazénový špecialista 
Vodná 31
949 01 Nitra 

Sledujte nás na

Facebook

Instagram

Newsletter

Mobilná verzia

Objednať si bazénového špecialistu domov.

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x