Zákaznícka linka +421 948 889 889Servisné oddelenie +421 908 055 513

Elektrický posuv bazénového zastrešenia

MOOVER - život je pohyb!

Načúvali sme vám, zamerali sa na existujúce riešenia, ktoré trh ponúka, a to všetko s jasným cieľom – ponúknuť ten najlepší spôsob, ako automaticky rozhýbať bazénové zastrešenie.

A pretože život je pohyb, tak aj my sa chceme neustále hýbať a posúvať. Preto sme v spolupráci s konštruktérmi z automobilového priemyslu vyvinuli MOOVER – moderný a technologicky vyspelý elektroposuv, ktorý každý majiteľ bazéna so zastrešením musí mať.

MOOVER má tichý a plynulý chod, ovláda sa diaľkovo a nabíja solárne.

Dizajn a technológie

Objavte, v čom je MOOVER jedinečný

MOOVER si ľahko nainštalujete sami, solárne napájanie vám pomôže s dobíjaním počas sezóny.

Vďaka jedinečnému konštrukčnému riešeniu namontujete MOOVER k novým aj existujúcim zastrešeniam spoločnosti ALBIXON a tiež ostatných predajcov.

Aby si ho užila celá rodina bez zbytočného dohadovania, je možné s jedným zariadením súčasne spárovať neobmedzený počet diaľkových ovládaní.

Unikátne riešenie

Vďaka unikátnemu konštrukčnému riešeniu namontujete MOOVER k ľubovoľnému typu bazénového zastrešenia - a to od spoločnosti ALBIXON, ako aj od ostatných predajcov.

Jednoduchá inštalácia

MOOVER si dokážete nainštalovať svojpomocne. S jeho montážou vám pomôže praktické balenie, ktoré je navyše priateľské k životnému prostrediu.

Solárne napájanie

Solárne panely sa postarajú o bezstarostný chod počas celej sezóny. V prípade, že by vám slnečné počasie neprialo, stačí MOOVER jednoducho pripojiť do elektrickej siete.

Buďte v obraze

Detailný prehľad a bezpečná prevádzka zaručuje digitálny LED panel, ktorý vás vizuálne upozorní na koniec dráhy, informuje vás o stave batérie alebo naznačí smer pohybu zastrešenia.

Šikovný dizajn

Elegantná čiernobiela kombinácia ladí so všetkými odtieňmi zastrešenia. Minimalistický vzhľad bez rušivých prvkov podčiarkuje inovatívny a nadčasový design, vďaka ktorému sa MOOVER stane ozdobou vašej záhrady.

Užite si pohodlie

O váš komfort sa postará diaľkové ovládanie s dosahom až 30 metrov. Aby si ho užila celá rodina bez zbytočného dohadovania, je možné s jedným zariadením súčasne spárovať až 10 ks takýchto ovládaní.

Základné

Technické údaje

Hmotnosť 27 kg
Hmotnost MOOVERu (vr. batérie): 27 kg
Hmotnosť predajného balenia: 30 kg
Výkon 150 W
Výkon motoru: 150 W
Typ prevodovky: šneková
Dosah vysielača 30 m
Pásmo: 2.4 GHz
Maximum spárovaných vysielačov: 10
Výdrž až 3 mesiace
Nepretržitá prevádzka: 1,5 h
V pohotovostnom režime: až 800 h
So solárnym dobíjaním: až 3 mesiace
Rozmery 116x11x16 cm
Dĺžka: 1157 mm
Šírka (bez pák a konektorov): 80 mm
Šírka (s montážnymi páčkami): 80 mm
Výška (so zatiahnutým kolieskom): 163 mm
Obsah balenia MOOVER
Adaptér a napájací kábel
Diaľkové ovládanie
Návod na obsluhu
Spojovací materiál na montáž na zastrešenie
Časté otázky

Pýtajte sa, my odpovieme

Na aké zastrešenie je možné MOOVER použiť?

 

MOOVER môžeme použiť na zastrešenie, pokiaľ spĺňa tieto podmienky – rozteč oblúkov 1063 mm a bočná rovina nemá záporný dopadový uhol. Zároveň 1 MOOVER zvládne obslúžiť zastrešenie až do váhy 750kg.

Môžem si MOOVER nainštalovať sám?

 

Áno, MOOVER je navrhnutý tak, aby ste ho dokázali namontovať svojpomocne.

Návod na inštaláciu, je priložený ku každému zakúpenému kusu. Pokiaľ máte záujem o odbornú inštaláciu alebo pomoc, môžete sa obrátiť na nás.

Ako dlho MOOVER vydrží bez nabíjania?

 

Pri ideálnych podmienkach vydrží celú kúpaciu sezónu.

Pokiaľ je vystavený slnečnému žiareniu, vydrží MOOVER vďaka solárnemu panelu až 3 mesiace bez dobitia z elektrickej siete. Samotná vysokokapacitná batéria ho dokáže napájať 1,5 hodiny pri nepretržitej prevádzke. V pohotovostnom režime („stand-by“) vydrží až 800 hodín.

Ako dlho sa MOOVER nabíja?

 

9,5 hodiny.

Pokiaľ je batéria úplne vybitá, jej plné nabitie z elektrickej siete trvá 9,5 hodiny. Pri dobíjaní z elektrickej siete neodporúčame nechávať batériu v nabíjačke dlhšie ako je nutné.

Vyrába sa MOOVER aj v inej farbe?

 

Nie, v súčasnej chvíli sa vyrába iba v jednom farebnom prevedení.

Vďaka elegantnému minimalistickému dizajnu ho môžete zladiť s akýmkoľvek zastrešením.

Je možné MOOVER zaslať pomocou štandardných zásielkových spoločností?

 

Áno.

Obvykle by dodanie prostredníctvom zásielkovej spoločnosti nemal byť problém. Pre konkrétne informácie o možnostiach prepravy sa môžete obrátiť na svojho najbližšieho predajcu.

Zákaznícka podpora

Inštalácia bude hračka! Zvládnete ju sami

Návod na obsluhu Produktový list

Meno:
Priezvisko:
E-mail:
Telefón:
Správa:
Súhlasím so spracovaním osobných údajov:
Súhlasím so spracovaním osobných údajov na marketingové účely:

* Údaje označené týmto symbolom sú povinné.

Referencie

Simona Krainová

Simona Krainová modelka “Díky ALBIXONU máme moře doma!!! Děkuji za skvělý servis a péči.”

Kúpil u nás:

Bazén prelivový obdĺžnik
Zastrešenie Casablanca flat

Profesia: modelka

Simona Krainová je svetovo známou modelkou, ktorej tvár preslávili tituly takých prestížnych časopisov, ako je americký a francúzsky Elle, Marie Claire, L'Oficiel, Madame Figaro, Biba, Cosmopolitan alebo Maxim. Magazín Stuff ju navyše v roku 2001 uviedol medzi 50 naj sexi ženami sveta. Spolupracovala s fotografmi veľkých mien. Stala sa tvárou kozmetických značiek Biotherm a L'Oreal a predvádzala pre módnych návrhárov ako je Yves Saint Laurent, Thierry Mugler, MAX MARA, Claude Montana či Castelbalzac. Na slovenskom trhu sa stala múzou takých návrhárov ako je Osmany Laffita, Blanka Matragi alebo Beáta Rajská. Svoje nadanie však uplatnila aj ako moderátorka a herečka. Pre moderovanie svojich relácií si ju vybrali napríklad medzinárodné televízie Fashion TV a American entertainment.

07.08.2019
Ota Jirák

Ota Jirák komik “ALBIXON to je on, mého srdca šampion!!!”

Kúpil u nás:

Bazén skimmerový ovál
Zastrešenie Monaco future

Profesia: komik a zabávač

Ota Jirák je nielen známy komik a zabávač, ale je predovšetkým vynikajúci dabingový herec, a preto jeho hlas nachádza široké uplatnenie v najrôznejších rozprávkach a detských reláciách. Nahovoril, napríklad, postavu mimozemšťana Alfa v rovnomennom americkom rodinnom seriály. Dvadsať rokov je spojený s populárnou postavičkou Hele z detskej relácie Studio Kamarád a jeho neskorších úpravách. Vo filme DOBA ĽADOVÁ na divákov prehovoril ako mamut, daboval taktiež seriál Medvedík Pú. Potom, ako vyštudoval bábkoherectvo, ktorým sa taktiež na začiatku svojej kariéry živil, pôsobil od roku 1980 do roku 1985 v štúdiu GAG Borisa Hybnera. Dvakrát hral v Prozatimním divadle Františka Ringo Čecha, na začiatku 90. rokov hosťoval v Divadle Semafor a od roku 2003 je v angažmán v Mestskom divadle v Mladej Boleslavi.

07.08.2019
Tomáš Pöpperle

Tomáš Pöpperle hokejista “ALBIXON...tak určitě!!!”

Kúpil u nás:

Bazén skimmerový ovál
Zastrešenie Monaco Futur

Profesia: hokejista

Tomáš Pöpperle začínal ako malý chlapec najprv s futbalom. Až postupom času sa presunul na ľad a postavil sa do hokejovej bránky. Vo svojej kariére bránil hokejové bránky tímov z NHL, KHL aj českej extraligy alebo reprezentácie. V súčasnosti hrá za HC Sparta Praha.

07.08.2019
Taťána Kovaříková

Taťána Kovaříková módna návrhárka “ALBIXON je nejlepší!”

Kúpil u nás:

Bazény vypláštené ťažkou fóliou

Profesia: módna návrhárka

Taťána Kovaříková je popredná česká módna návrhárka, ktorá má od roku 1995 svoju vlastnú značku TATIANA. Jej modely zahŕňajú nielen oblečenie na denné nosenie, ale aj večerné róby a svadobné šaty. Medzi jej zákazníčky patrí napríklad Helena Vondráčková, Monika Absolonová, Hana Zagorová a mnoho ďalších. Navyše sa podieľala aj na divadelných hrách alebo televíznej a filmovej tvorbe ako kostýmová výtvarníčka./

07.08.2019
Zorka a Míra Hejdovi

Zorka a Míra Hejdovi moderátorka, moderátor

Kúpil u nás:

Bazén skimmerový obdĺžnik
Casablanca Infinity

Profesia: moderátorka, moderátor

Míra Hejda je známy rozhlasový a televízny moderátor. Niekoľko rokov úspešne moderuje na rádiu Kiss Proton, spolupracuje s TV Óčko, kam dodáva vlastnú reláciu "Limuzína s Mírou Hejdou", kde sa mu za tri roky vystriedalo viac ako 150 českých a slovenských osobností. S jeho ženou Zorkou ho môžete vídať každý týždeň vo Raňajkách s Novou. Je tvárou značky Reporter, produkuje reláciu o testovaní áut Autocentral a poznať ho môžete aj ako moderátora relácie Vyvolení Noví hrdinovia z roku 2007 na TV Prima.

Zorka Hejdová je známa predovšetkým ako moderátorka Raňajky s Novou a Superstar. Počuť ju však môžete aj na Európe 2 v reláciách Maxximum muziky a Víkendovej rannej show. Okrem toho je tiež tvárou značky Reporter, venuje sa modelingu a často moderuje súkromné i firemné akcie.

07.08.2019
Pavilón BOGNER

Pavilón BOGNER

Kúpili u nás:

Atypické zastrešenia

 

Špindlerův Mlýn patrí medzi najobľúbenejšie horské strediská Českej republiky. Jeho krásy si môžete vychutnávať nielen s lyžami či turistickými topánkami na nohách, ale taktiež so šálkou kávy v ruke za každého počasia a v ktoromkoľvek ročnom období. To vám umožní atypické zastrešenie vonkajšej terasy pavilónu BOGNER. V pavilóne BOGNER je možné navštíviť prostredie príjemnej kaviarne, kde len s ťažkosťami odoláte lahodnej káve s čerstvou tortou, či pizzerii, kde vám ponúknu pizzu z tých najlepších surovín, alebo predajňu s lyžiarskym a módnym oblečením, v ktorej v letných mesiacoch môžete nakúpiť značkové oblečenie za outletové ceny.

Zastrešenie sa montovalo v decembri 2009 pred návštevou prezidenta V. Klausa a vtedajšieho predsedu vlády Jana Fischera v lyžiarskom stredisku. Pod uvedeným zastrešením došlo k neformálnej schôdzke týchto najvyšších predstaviteľov štátu.

Zastrešenie je riešené ako 4-modulové zastrešenie s možnosťou parkovania všetkých modulov mimo priestoru letnej terasy. Spôsob zastrešenia terasy umožňuje jej celoročné využitie na odpočinkové posedenie bez vplyvu klimatických podmienok. V zimnom období je pod zastrešením regulovaná teplota pomocou plynového mobilného vykurovania. Na uvedenom zastrešení bolo použité originálne technické riešenie systému umiestnenia pojazdu na stene domu pri jednotlivých segmentoch zastrešenia oproti obvyklým spôsobom. Povrchová úprava konštrukcie bola vyhotovená v imitácii dreva. Boli použité nosné profily s rozmerom 70 x 50 mm.

07.08.2019
Daniel Kolář

Daniel Kolář futbalista “Děkuji za rychlou a kvalitní spolupráci s ALBIXONEM. Koupání si nemůžeme vynachválit jak my, tak naši přátelé!”

Kúpil u nás:

Bazén skimmerový obdĺžnik
Casablanca Infinity

Profesia: futbalista

Daniel Kolář sa narodil 27. októbra 1985 a s futbalom začal v SK Roztoky, odkiaľ v roku 1997 odišiel do pražskej Sparty. V sezóne 2006/07 sa stal členom základnej jedenástky Sparty a podieľal sa na zisku titulu v Gambrinus lige. V roku 2014 taktiež zvíťazil v českej ankete Futbalista roku v kategórii Talent roku.

Na konci septembra 2008 prestúpil do západočeského klubu FC Viktoria Plzeň, kde sa podieľal na zisku štyroch titulov, pohára i superpohára. V úvode sezóny 2016/2017 sa tento reprezentačný stredopoliar rozhodol zmeniť pôsobisko a zamieril do tureckého Gaziantepspor, kde si vyskúšal svoje prvé zahraničné angažmán.

07.08.2019
Tomáš Zápotočný

Tomáš Zápotočný futbalista “Spolupráce s Albixonem byla skvělá, koupání je ještě lepší!.”

Kúpil u nás:

Bazén skimmerový obdĺžnik
Monaco future

Profesia: futbalista

Tomáš Zápotočný sa narodil 13. 9. 1980 v Příbrami, kde taktiež začal svoju kariéru profesionálneho futbalistu. Výraznejších úspechov sa ale dočkal až v drese Slovanu Liberec, ktorý ako kapitán doviedol k majstrovskému titulu. Za sebou má taktiež zahraničný angažmán v Udinese, Besiktasi a Bursaspore. Po niekoľkých rokoch v zahraničí sa vrátil späť do Čiech, kde obliekol dres pražskej Sparty a následne Příbrami. V sezóne 2016/2017 prestúpil do druholigového Baníka Ostrava.

07.08.2019
Dagmar Patrasová a Felix Slováček

Dagmar Patrasová a Felix Slováček herečka a muzikant “Děláte nám léta radost!. Děkujeme :) ”

Kúpil u nás:

Bazén skimmerový obdĺžnik
Zastrešenie Klasik

Profesia: herečka a muzikant

Dagmar Patrasová známa medzi deťmi predovšetkým ako Dáda sa narodila do umeleckej rodiny. V priebehu štúdia na konzervatóriu bola na základe konkurzu prijatá Jiřím Suchým do divadla Semafor do stáleho angažmán, kde pôsobila 17 rokov. V osemdesiatych rokoch natočila album Pasu, pasu, písničky a to urobilo z herečky speváčku pesničiek pre deti a týmto smerom sa začala uberať celá jej ďalšia umelecká cesta. Moderovala vysielanie Štúdio Kamarát, neskôr Kuřátka alebo Kouzelnou školku. S Dádou sa neodmysliteľne spája dážďovka Júlia. V súčasnej dobe vydáva vlastný časopis DÁDA, moderuje svoju reláciu na ČT s názvom Raníček s Dádou a hrá autorské predstavenia pre deti po celej Českej republike.

Felix Slováček, absolvent kroměřížskeho konzervatória a Janáčkovy akademie múzických umění v Brně, predstavuje na českej hudobnej scéne špičku medzi hráčmi na klarinet a saxofón. Do jeho stáleho repertoáru patria diela z oblasti klasickej hudby, ako aj džezu a popu. Ako sólový hráč získal už mnoho cien na medzinárodných súťažiach. Svoju hudobnú mnohostrannosť vždy preukazoval taktiež ako skladateľ a od roku 1983 ako šéfdirigent Big Bandu Felixe Slováčka. Bol členom mnohých orchestrov ako napr. Orchestra Karla Vlacha a vystupoval s radom ďalších. Pravidelne sa objavoval taktiež v programoch stálice českého popu Karla Gotta. Na svojom konte má Felix Slováček viac než 500 nahraných titulov a takmer dva milióny predaných zvukových nosičov.

07.08.2019
Na úvod

Akcie

Kontakty

Predajňa:

Novozámocká 1925/310, Nitra
E-mail: info@bazenovyspecialista.sk


Servis:

Levická 322/50, Nitra
E-mail: servis@bazenovyspecialista.sk

Pobočky

  •  Bazénové centrum NR
  •  Servisné stredisko
  •  Regionálne zastúpenie

Copyright © 1998 - 2022 BAZENOVYSPECIALISTA s.r.o.

Objednať si bazénového špecialistu domov.

bazenovyspecialista.sk
bazenovyspecialista.sk

Táto stránka používa nevyhnutné cookies. Svoj súhlas s použitím cookies na analytické účely udelíte kliknutím na „Súhlasím“. Ak s použitím cookies nesúhlasíte, kliknite na „Nesúhlasím“.