Zákaznícka linka +421 948 889 889Servisné oddelenie +421 908 055 513

O nás

BAZENOVYSPECIALISTA

Sme spoločnosť zameraná na predaj prelivových alebo skimmerových bazénov, bazénovej technológie a príslušenstva, zastrešení bazénov a neoddeliteľnou súčasťou je zabezpečovanie SERVISU rôznych bazénových technológií. A samozrejme zazimovania a jarné sprevádzkovania bazénov po celom SLOVENSKU s vlastným tímom technikov. Našim zákazníkom poskytujeme tovar najvyššej kvality - značky ALBIXON, BRILIX, PREVA a iné. Všetky výrobky podliehajú prísnej výstupnej kontrole a sú certifikované. Zároveň poskytujeme tiež vypláštenie bazénov ťažkou fóliou. Snažíme sa mať neustále prehľad o aktuálnych novinkách. V našej ponuke nájdete široký sortiment bazénového príslušenstva a rôznych služieb ako kompletné čistenie bazénov pred sezónou a mnoho iného. Našim cieľom je spokojnosť zákazníka. Neváhajte nás kontaktovať.

Prajeme príjemný nákup

Autorizovaný predaj a servis produktov

 

ALBIXON a.s., je poprednou českou firmou zaoberajúcou sa výrobou a montážou bazénov a zastrešení  už viac ako 30 rokov . Zákazníkom dodáva tiež bazénové príslušenstvo a svoje výrobky vyváža do 93 krajín sveta . Vlastní práškovú lakovňu v Hořovicích , ktorá je najväčšou svojho druhu v Európe . Navyše vďaka vlastnému vývojovému centru , ktoré neustále sleduje najmodernejšie trendy v oblasti techniky , dizajnu , bezpečnosti a ochrany životného prostredia , prináša značka ALBIXON na trh kvalitné, inovované a technicky premyslené výrobky.

  • História firmy
  • Úseky a divízie
  • Podporujeme
  • Certifikáty

História spoločnosti ALBIXON začala podnikateľským úsilím zakladateľov už v roku 1985. Ihneď po revolúcii začali bratia Smetanovci v garáži svojich rodičov vyrábať jedny z prvých bazénov v Československu. Bola to doba, kedy si každý chcel dopriať trochu luxusu a bazén bol a je takýmto splneným snom mnohých z nás. Poctivý prístup ku kvalite a orientácia na vlastnú výrobu sa zakladateľom vyplatila, a tak dopyt po bazénoch ALBISTONE ® a po službách, ktoré k nim patrili, sa neustále zvyšoval. Vďaka dobrému menu na trhu firma dynamicky rástla. V súčasnej dobe je ALBIXON bazénovým špecialistom No 1. Je taktiež najväčším výrobcom bazénového zastrešenia v Európe a expanduje na ďalšie kontinenty.

Takto bratia Smetanovci začínali s výrobou bazénov

„Pre spoločnosť ALBIXON sú prioritou záujmy a potreby jej zákazníkov. Hodnoty, ktoré vyznávame, sú profesionalita, stabilita, zodpovednosť a dôveryhodnosť. Úplnou samozrejmosťou je vysoká kvalita výrobkov a služieb. Našim cieľom je vymeniť európske prvenstvo výrobcu zastrešení bazénov za prvenstvo svetové,“ hovorí predseda predstavenstva Ing. Jaroslav Smetana.

Cieľom našej spoločnosti ALBIXON a.s., je zaistiť pre našich zákazníkov špičkové a komplexné služby v oblasti bazénov, zastrešení, víriviek, bazénového príslušenstva a ďalšieho doplnkového sortimentu (ako napríklad infrasauny). To je dôvod, prečo zamestnávame iba vyškolených profesionálov vo svojom obore. Ich jediným cieľom je poskytnúť vám - zákazníkom maximálnu starostlivosť, splniť všetky vaše priania a vyhovieť všetkým vašim požiadavkám.

Úseky

Výroba bazénov

Tento úsek má na starosti výrobu všetkých bazénov z našej širokej ponuky. Realizujú pre vás zapustené bazény rôznych veľkostí a tvarov vyrábané z materiálu ALBISTONE®, zapustené fóliové bazény s premennou hĺbkou dna a bazény vypláštené ťažkou fóliou.

Sídlo úseku: Prevádzka Osov
Kontaktný e-mail: info@bazenovyspecialista.sk

Výroba zastrešení

Dokážeme zastrešiť prakticky čokoľvek (bazény, terasy, vírivky, autobusové zastávky, striedačky športových ihrísk a mnoho ďalšieho). Nami vyrábané zastrešenia vychádzajú zo základných modelových sérií Klasik, Monaco, Monaco Future, Casablanca a Dallas. V rámci atypických modelov pre vás vyrobíme napríklad zastrešenia na stenu alebo zastrešenia napájané na dom a pod. Zastrešenia víriviek vyrábame v modelových sériách Klasik SPA a Dallas SPA. Zároveň ponúkame aj bezkoľajnicové zastrešenia modelovej série Klasik a Casablanca. Všetky tieto zastrešenia pre vás vyrába práve úsek zastrešení v spolupráci s vlastnou práškovou lakovňou.

Sídlo úseku: Prevádzka Hořovice
Kontaktný e-mail: info@bazenovyspecialista.sk

Servisné stredisko

Naše servisné stredisko a jeho vyškolení technickí pracovníci sú vám k dispozícii pri riešení vašich problémov z oblasti bazénov, zastrešení, víriviek a bazénového príslušenstva. Potrebujete poradiť s rekonštrukciou starších bazénov alebo nastavením bazénového príslušenstva, dodať náhradný diel, zazimovať bazén alebo ho prípadne sprevádzkovať pred začiatkom sezóny? Práve pre vás sú tu naši technici. Neváhajte a kontaktujte nás.

Sídlo úseku: Prevádzka Osov
Kontaktný e-mail: info@bazenovyspecialista.sk

Prevádzkovo-technický úsek

Zabezpečuje celú správu a prevádzku nehnuteľností a vozového parku a ostatné prevádzkovo-technické záležitosti spojené s chodom spoločnosti, okrem záležitostí technologicko-výrobného charakteru, problematiky BOZP, PO, odpadového hospodárstva a pod.

Sídlo úseku: Prevádzka Osov
Kontaktný e-mail: info@bazenovyspecialista.sk

Vývoj a technológia

Vývojové stredisko disponuje najmodernejšími trendmi a technológiami. Zameriava sa predovšetkým na neustále zvyšovanie kvality, bezpečnostných prvkov, funkčnosti a dizajnu. Hlavný dôraz kladieme na výrobné a materiálové technológie.

Sídlo úseku: Prevádzka Hořovice
Kontaktný e-mail: info@bazenovyspecialista.sk

Podporili sme otvorenie 63. hniezda záchrany v Českej republike

Sme nesmierne hrdí, že i vďaka našej podpore bolo včera, 23. septembra, uvedené do prevádzky 63. hniezdo záchrany v Českej republike, a to konkrétne v nemocnici s poliklinikou v Havířove. Slávnostného otvorenia sa zúčastnili zástupcovia spoločnosti ALBIXON a.s., ktorá patrila medzi najštedrejších darcov tohto hniezda záchrany. „Je nám cťou podieľať sa na takto ušľachtilom a zmysluplnom projekte, ktorý zachraňuje ľudské životy,“ povedal marketingový riaditeľ Jiří Zeman.

Hniezdo záchrany pre odložené deti chce pomáhať deťom, ale aj rodičom a matkám, ktoré sa v tiesnivej situácii nedokážu postarať o novorodenca. Odloženie dieťaťa do hniezda záchrany nie je trestné a je úplne anonymné. Klimatizované a ventilované hniezda záchrany sú vybavené mnohonásobne zabezpečenou signalizáciou. Odloženému dieťatku je poskytnutá úplná zdravotná starostlivosť a sociálna pomoc. Prvé hniezdo záchrany bolo zriadené 1. 6. 2005 v GynCentre v Prahe 9. Od tej doby bolo zachránených po celej republike 108 detí.

Viac informácií a fotogalériu zo slávnostného otvorenia nájdete tu: http://www.babybox.cz/.

Simona Baumrtová - Ďalší osobný rekord a dve umiestnenia na medzinárodných pretekoch

Simona Baumrtová potvrdila svoje kvality a na medzinárodných pretekoch v Ríme získala dve medaile a dokonca zaplávala ďalší osobný rekord.

ALBIXON podporuje Simonu Baumrtovú

Spoločnosti ALBIXON, bazénovému špecialistovi č.1 v ČR, nie je ľahostajný osud českých športových talentov, a preto sa rozhodla podporovať úspešnú a nádejnú plavkyňu Simonu Baumrtovú.

Odovzdali sme dve striedačky Českej olympijskej nadácii

Striedačky, ktoré sme vyrábali pre Olympijský park na Letné, boli odovzdané 24. mája pozemným hokejistom v areáli pražskej Slávie spolu s Českou olympijskou nadáciou.

Referencie

Simona Krainová

Simona Krainová modelka “Díky ALBIXONU máme moře doma!!! Děkuji za skvělý servis a péči.”

Kúpil u nás:

Bazén prelivový obdĺžnik
Zastrešenie Casablanca flat

Profesia: modelka

Simona Krainová je svetovo známou modelkou, ktorej tvár preslávili tituly takých prestížnych časopisov, ako je americký a francúzsky Elle, Marie Claire, L'Oficiel, Madame Figaro, Biba, Cosmopolitan alebo Maxim. Magazín Stuff ju navyše v roku 2001 uviedol medzi 50 naj sexi ženami sveta. Spolupracovala s fotografmi veľkých mien. Stala sa tvárou kozmetických značiek Biotherm a L'Oreal a predvádzala pre módnych návrhárov ako je Yves Saint Laurent, Thierry Mugler, MAX MARA, Claude Montana či Castelbalzac. Na slovenskom trhu sa stala múzou takých návrhárov ako je Osmany Laffita, Blanka Matragi alebo Beáta Rajská. Svoje nadanie však uplatnila aj ako moderátorka a herečka. Pre moderovanie svojich relácií si ju vybrali napríklad medzinárodné televízie Fashion TV a American entertainment.

07.08.2019
Ota Jirák

Ota Jirák komik “ALBIXON to je on, mého srdca šampion!!!”

Kúpil u nás:

Bazén skimmerový ovál
Zastrešenie Monaco future

Profesia: komik a zabávač

Ota Jirák je nielen známy komik a zabávač, ale je predovšetkým vynikajúci dabingový herec, a preto jeho hlas nachádza široké uplatnenie v najrôznejších rozprávkach a detských reláciách. Nahovoril, napríklad, postavu mimozemšťana Alfa v rovnomennom americkom rodinnom seriály. Dvadsať rokov je spojený s populárnou postavičkou Hele z detskej relácie Studio Kamarád a jeho neskorších úpravách. Vo filme DOBA ĽADOVÁ na divákov prehovoril ako mamut, daboval taktiež seriál Medvedík Pú. Potom, ako vyštudoval bábkoherectvo, ktorým sa taktiež na začiatku svojej kariéry živil, pôsobil od roku 1980 do roku 1985 v štúdiu GAG Borisa Hybnera. Dvakrát hral v Prozatimním divadle Františka Ringo Čecha, na začiatku 90. rokov hosťoval v Divadle Semafor a od roku 2003 je v angažmán v Mestskom divadle v Mladej Boleslavi.

07.08.2019
Tomáš Pöpperle

Tomáš Pöpperle hokejista “ALBIXON...tak určitě!!!”

Kúpil u nás:

Bazén skimmerový ovál
Zastrešenie Monaco Futur

Profesia: hokejista

Tomáš Pöpperle začínal ako malý chlapec najprv s futbalom. Až postupom času sa presunul na ľad a postavil sa do hokejovej bránky. Vo svojej kariére bránil hokejové bránky tímov z NHL, KHL aj českej extraligy alebo reprezentácie. V súčasnosti hrá za HC Sparta Praha.

07.08.2019
Taťána Kovaříková

Taťána Kovaříková módna návrhárka “ALBIXON je nejlepší!”

Kúpil u nás:

Bazény vypláštené ťažkou fóliou

Profesia: módna návrhárka

Taťána Kovaříková je popredná česká módna návrhárka, ktorá má od roku 1995 svoju vlastnú značku TATIANA. Jej modely zahŕňajú nielen oblečenie na denné nosenie, ale aj večerné róby a svadobné šaty. Medzi jej zákazníčky patrí napríklad Helena Vondráčková, Monika Absolonová, Hana Zagorová a mnoho ďalších. Navyše sa podieľala aj na divadelných hrách alebo televíznej a filmovej tvorbe ako kostýmová výtvarníčka./

07.08.2019
Zorka a Míra Hejdovi

Zorka a Míra Hejdovi moderátorka, moderátor

Kúpil u nás:

Bazén skimmerový obdĺžnik
Casablanca Infinity

Profesia: moderátorka, moderátor

Míra Hejda je známy rozhlasový a televízny moderátor. Niekoľko rokov úspešne moderuje na rádiu Kiss Proton, spolupracuje s TV Óčko, kam dodáva vlastnú reláciu "Limuzína s Mírou Hejdou", kde sa mu za tri roky vystriedalo viac ako 150 českých a slovenských osobností. S jeho ženou Zorkou ho môžete vídať každý týždeň vo Raňajkách s Novou. Je tvárou značky Reporter, produkuje reláciu o testovaní áut Autocentral a poznať ho môžete aj ako moderátora relácie Vyvolení Noví hrdinovia z roku 2007 na TV Prima.

Zorka Hejdová je známa predovšetkým ako moderátorka Raňajky s Novou a Superstar. Počuť ju však môžete aj na Európe 2 v reláciách Maxximum muziky a Víkendovej rannej show. Okrem toho je tiež tvárou značky Reporter, venuje sa modelingu a často moderuje súkromné i firemné akcie.

07.08.2019
Pavilón BOGNER

Pavilón BOGNER

Kúpili u nás:

Atypické zastrešenia

 

Špindlerův Mlýn patrí medzi najobľúbenejšie horské strediská Českej republiky. Jeho krásy si môžete vychutnávať nielen s lyžami či turistickými topánkami na nohách, ale taktiež so šálkou kávy v ruke za každého počasia a v ktoromkoľvek ročnom období. To vám umožní atypické zastrešenie vonkajšej terasy pavilónu BOGNER. V pavilóne BOGNER je možné navštíviť prostredie príjemnej kaviarne, kde len s ťažkosťami odoláte lahodnej káve s čerstvou tortou, či pizzerii, kde vám ponúknu pizzu z tých najlepších surovín, alebo predajňu s lyžiarskym a módnym oblečením, v ktorej v letných mesiacoch môžete nakúpiť značkové oblečenie za outletové ceny.

Zastrešenie sa montovalo v decembri 2009 pred návštevou prezidenta V. Klausa a vtedajšieho predsedu vlády Jana Fischera v lyžiarskom stredisku. Pod uvedeným zastrešením došlo k neformálnej schôdzke týchto najvyšších predstaviteľov štátu.

Zastrešenie je riešené ako 4-modulové zastrešenie s možnosťou parkovania všetkých modulov mimo priestoru letnej terasy. Spôsob zastrešenia terasy umožňuje jej celoročné využitie na odpočinkové posedenie bez vplyvu klimatických podmienok. V zimnom období je pod zastrešením regulovaná teplota pomocou plynového mobilného vykurovania. Na uvedenom zastrešení bolo použité originálne technické riešenie systému umiestnenia pojazdu na stene domu pri jednotlivých segmentoch zastrešenia oproti obvyklým spôsobom. Povrchová úprava konštrukcie bola vyhotovená v imitácii dreva. Boli použité nosné profily s rozmerom 70 x 50 mm.

07.08.2019
Daniel Kolář

Daniel Kolář futbalista “Děkuji za rychlou a kvalitní spolupráci s ALBIXONEM. Koupání si nemůžeme vynachválit jak my, tak naši přátelé!”

Kúpil u nás:

Bazén skimmerový obdĺžnik
Casablanca Infinity

Profesia: futbalista

Daniel Kolář sa narodil 27. októbra 1985 a s futbalom začal v SK Roztoky, odkiaľ v roku 1997 odišiel do pražskej Sparty. V sezóne 2006/07 sa stal členom základnej jedenástky Sparty a podieľal sa na zisku titulu v Gambrinus lige. V roku 2014 taktiež zvíťazil v českej ankete Futbalista roku v kategórii Talent roku.

Na konci septembra 2008 prestúpil do západočeského klubu FC Viktoria Plzeň, kde sa podieľal na zisku štyroch titulov, pohára i superpohára. V úvode sezóny 2016/2017 sa tento reprezentačný stredopoliar rozhodol zmeniť pôsobisko a zamieril do tureckého Gaziantepspor, kde si vyskúšal svoje prvé zahraničné angažmán.

07.08.2019
Tomáš Zápotočný

Tomáš Zápotočný futbalista “Spolupráce s Albixonem byla skvělá, koupání je ještě lepší!.”

Kúpil u nás:

Bazén skimmerový obdĺžnik
Monaco future

Profesia: futbalista

Tomáš Zápotočný sa narodil 13. 9. 1980 v Příbrami, kde taktiež začal svoju kariéru profesionálneho futbalistu. Výraznejších úspechov sa ale dočkal až v drese Slovanu Liberec, ktorý ako kapitán doviedol k majstrovskému titulu. Za sebou má taktiež zahraničný angažmán v Udinese, Besiktasi a Bursaspore. Po niekoľkých rokoch v zahraničí sa vrátil späť do Čiech, kde obliekol dres pražskej Sparty a následne Příbrami. V sezóne 2016/2017 prestúpil do druholigového Baníka Ostrava.

07.08.2019
Dagmar Patrasová a Felix Slováček

Dagmar Patrasová a Felix Slováček herečka a muzikant “Děláte nám léta radost!. Děkujeme :) ”

Kúpil u nás:

Bazén skimmerový obdĺžnik
Zastrešenie Klasik

Profesia: herečka a muzikant

Dagmar Patrasová známa medzi deťmi predovšetkým ako Dáda sa narodila do umeleckej rodiny. V priebehu štúdia na konzervatóriu bola na základe konkurzu prijatá Jiřím Suchým do divadla Semafor do stáleho angažmán, kde pôsobila 17 rokov. V osemdesiatych rokoch natočila album Pasu, pasu, písničky a to urobilo z herečky speváčku pesničiek pre deti a týmto smerom sa začala uberať celá jej ďalšia umelecká cesta. Moderovala vysielanie Štúdio Kamarát, neskôr Kuřátka alebo Kouzelnou školku. S Dádou sa neodmysliteľne spája dážďovka Júlia. V súčasnej dobe vydáva vlastný časopis DÁDA, moderuje svoju reláciu na ČT s názvom Raníček s Dádou a hrá autorské predstavenia pre deti po celej Českej republike.

Felix Slováček, absolvent kroměřížskeho konzervatória a Janáčkovy akademie múzických umění v Brně, predstavuje na českej hudobnej scéne špičku medzi hráčmi na klarinet a saxofón. Do jeho stáleho repertoáru patria diela z oblasti klasickej hudby, ako aj džezu a popu. Ako sólový hráč získal už mnoho cien na medzinárodných súťažiach. Svoju hudobnú mnohostrannosť vždy preukazoval taktiež ako skladateľ a od roku 1983 ako šéfdirigent Big Bandu Felixe Slováčka. Bol členom mnohých orchestrov ako napr. Orchestra Karla Vlacha a vystupoval s radom ďalších. Pravidelne sa objavoval taktiež v programoch stálice českého popu Karla Gotta. Na svojom konte má Felix Slováček viac než 500 nahraných titulov a takmer dva milióny predaných zvukových nosičov.

07.08.2019
Na úvod

Copyright © 1998 - 2022 BAZENOVYSPECIALISTA s.r.o.

Objednať si bazénového špecialistu domov.

bazenovyspecialista.sk
bazenovyspecialista.sk

Táto stránka používa nevyhnutné cookies. Svoj súhlas s použitím cookies na analytické účely udelíte kliknutím na „Súhlasím“. Ak s použitím cookies nesúhlasíte, kliknite na „Nesúhlasím“.